Kirpi Sonic izle

Bu içerik 4 gün önce yayınlandı!
Kirpi Sonic izle


Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Kirpi Sonic izle
Kirpi Sonic HD izle
İnternet üzerinden gelen tepkilerin ardından filmin yönetmeni Jeff Fowler, gösterim tarihini 3 ay ertelerken, hayranlara “destekleri ve eleştirileri” için teşekkür etti ve karakteri yeniden tasarlama sözü verdi.
Fowler, “Mesaj açık ve net… tasarımından memnun değilsiniz ve değişiklikler istiyorsunuz (…) Bu olacak. Paramount ve SEGA’daki herkes bu karakterin olabilecek EN İYİSİNİ yapmaya kendilerini adamış durumda” diye tweet attı.
Kirpi Sonic’in yeni fragmanı eskisinde yer alan sahnelerin birçoğunu barındırıyor fakat ilk tasarımdaki daha insansı özellikleri çıkarılan Sonic tamamen yeniden tasarlanmış durumda.
Filmde Sonic aktör Ben Schwartz tarafından seslendirilirken, James Marsden, Tika Sumpter ve Jim Carrey de video oyun uyarlamasında öne çıkan diğer yıldızlar.
<strong>Kirpi Sonic HD izle</strong>”  class=”alignnone size-full wp-image-659″ /></p>
<hr /><br />
<div class=